Wyszukiwarka

Polityka prywatności

Polityka prywatności

Polityka Prywatności

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest:
Ośrodek Pomocy Społecznej z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach przy ulicy Kolejowej 37, NIP 652-10-38-184, REGON 003449120.

Korzystając z witryny internetowej Ośrodka Pomocy Społecznej w Czechowicach-Dziedzicach akceptujesz zasady niniejszej Polityki prywatności oraz regulacje dotyczące ochrony danych osobowych zawarte w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (“RODO”).

Jakie dane gromadzimy?

Zgodnie z powszechnie panującą praktyką stosowaną przy tworzeniu witryn internetowych, przechowujemy zapytania HTTP do naszego serwera takie jak:

-adres IP z jakiego użytkownik przegląda stronę,
-adres URL przeglądanych treści,
-czas nadejścia zapytania,
-czas wysłania odpowiedzi,
-adres strony, z której użytkownik trafił na naszą witrynę tzw.: „referer link”,
-informacje o przeglądarce i jej wersji,
-informacje o systemie operacyjnym użytkownika,
-informacje o orientacyjnej lokalizacji użytkownika,
-informacje o błędach jakie wystąpiły w trakcie interakcji na witrynie.

Gromadzenie i wykorzystywanie danych.

Gromadzone dane nie są kojarzone z konkretnymi osobami i pozostają do pewnego anonimowe. Żaden pracownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Czechowicach-Dziedzicach nie jest zdolny na ich podstawie do zidentyfikowania osoby przeglądającej witrynę a także nie są przekazywane osobom trzecim. Na ich podstawie administratorzy mogą generować statystyki, które pomogą zoptymalizować witrynę.

przezroczysty
Skip to content