Świetlica „Zatoka” Ośrodka Pomocy Społecznej w Czechowicach-Dziedzicach składa serdeczne podziękowania wszystkim darczyńcom, którzy w 2020 roku wsparli działalność naszej placówki, rzeczowo – przekazując darowiznę oraz niematerialnie – wspierając nasze działania i pomagając w codziennej pracy. W generalnej większości możemy liczyć na Wasze wsparcie od wielu już lat, za co jesteśmy ogromnie wdzięczni!

Dziękujemy Stowarzyszeniu „Nowa Inicjatywa”, którego członkowie tradycyjnie już  przygotowali   dzieciom niespodziankę w postaci świątecznych upominków. Niestety okoliczności, w jakich przyszło nam w tym roku świętować Boże Narodzenie sprawiły, że wieloletnia tradycja osobistego wręczania prezentów oraz wspólnego kolędowania została przerwana. Mimo tego, upominki zostały wychowankom dostarczone, a wraz z nimi coś jeszcze – poczucie realnej obecności i troski, radość, otucha i nadzieja na to, że wkrótce nastaną lepsze, „normalne” dni. I że w przyszłe Święta tradycja realnego spotkania powróci i znów razem usiądziemy przy świetlicowym wigilijnym stole, złożymy sobie życzenia i pośpiewamy kolędy.

Dziękujemy Fundacji Dla Osób Pokrzywdzonych Losowo za obdarowanie naszych wychowanków słodyczami w dniu ich powrotu do placówki po 3-miesięcznym zawieszeniu działalności świetlicy związanym z epidemią.

Dziękujemy także firmie „Europa” pośredniczącej w pozyskiwaniu lokalnych sponsorów oraz lokalnym firmom i osobom prywatnym przekazującym nam środki czystości, art.szkolne, pomoce dydaktyczne, art.codziennego użytku, gry, puzzle oraz zabawki:

– Pani Bernadetcie Żmij,

– firmie „Premier Sped”,

– piekarni „U Habermanna”,

– firmie „Bedmar”,

– firmie „Renal”,

– firmie „Ustronianka”.

Ponadto, dziękujemy za zorganizowanie kolejnej zbiórki świątecznej Przedszkolu Publicznemu nr 55 w Bielsku-Białej, Radzie Rodziców tej placówki oraz Pani Magdalenie Pietraszko za koordynację działań i współpracę.

Dziękujemy też Klubowi motocyklowemu „Free Chapter 1st South Poland” za ufundowanie świątecznych bonów podarunkowych dla dzieci, a Pani Marii Jagodzińskiej za pośrednictwo i serdeczną współpracę.

Ogromnie dziękujemy wszystkim tym osobom, które po prostu dzwonią do naszych drzwi i obdarowują nas ubraniami, maskotkami, zabawkami i różnego rodzaju artykułami, które mamy szansę przekazywać też innym osobom potrzebującym tego rodzaju wsparcia.

Gorące podziękowania dla Pana Władysława Kolondry – naszego Wolontariusza, który mimo czasu pandemii starał się wspierać dzieci w nauce i dzielić się swoją wiedzą.

Życzymy Wam wszystkim DOBREGO, ZDROWEGO I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2021!

Wielkość czcionki